dywanik łazienkowy moyo 60x100 cm fuzzy peach
Nr kat. 100459714
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Komfort |
| Kolor: | Brzoskwiniowy |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 90 cm |
| Antypoślizgowy: | Tak |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Komfort |
| Kolor: | Brzoskwiniowy |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 90 cm |
| Antypoślizgowy: | Tak |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywanik łazienkowy moyo 60x100 cm fuzzy peach
Nr kat. 100459714
Wybrane dla Ciebie






