dywanik łazienkowy miami viscose 60x90 cm niebieski
Nr kat. 100459744
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Komfort |
| Kolor: | Niebieski |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 90 cm |
| Antypoślizgowy: | Tak |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Komfort |
| Kolor: | Niebieski |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 90 cm |
| Antypoślizgowy: | Tak |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywanik łazienkowy miami viscose 60x90 cm niebieski
Nr kat. 100459744
Wybrane dla Ciebie






