dywan tradycyjny trio złoto 160x220
Nr kat. 100149704
opis produktu
Decydując się na urozmaicenie klasycznej aranżacji swojego mieszkania, warto zwrócić uwagę na wyjątkowy dywan z kolekcji TRIO ST.ZŁOTO. Prezentowany model wyróżnia się oryginalnym wzornictwem kwiatów oraz jasną kolorystyką, która z łatwością wprowadzi do każdego pomieszczenia przytulną atmosferę. Dodatkowo prostokątny dywan skutecznie ochroni podłogę w salonie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wszystko to za sprawą syntetycznych włókien polipropylenowych BCF, które gwarantują odporność na zabrudzenia, ścieranie, czy też odkształcenia. Powierzchnia modeli TRIO ST.ZŁOTO posiada właściwości antystatyczne.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Tradycyjny |
| Rozmiar: | 160X220 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Decydując się na urozmaicenie klasycznej aranżacji swojego mieszkania, warto zwrócić uwagę na wyjątkowy dywan z kolekcji TRIO ST.ZŁOTO. Prezentowany model wyróżnia się oryginalnym wzornictwem kwiatów oraz jasną kolorystyką, która z łatwością wprowadzi do każdego pomieszczenia przytulną atmosferę. Dodatkowo prostokątny dywan skutecznie ochroni podłogę w salonie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wszystko to za sprawą syntetycznych włókien polipropylenowych BCF, które gwarantują odporność na zabrudzenia, ścieranie, czy też odkształcenia. Powierzchnia modeli TRIO ST.ZŁOTO posiada właściwości antystatyczne.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Tradycyjny |
| Rozmiar: | 160X220 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny trio złoto 160x220
Nr kat. 100149704
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



