dywan tradycyjny trio oliwka 080x150
Nr kat. 100149695
opis produktu
Dywan TRIO OLIWKA łączy w sobie cechy klasyczne z wysoką jakością wykonania. Może być on stosowany w pomieszczeniach urządzonych w tradycyjnym stylu, jego kolorystyczny akcent wprowadzi do mieszkania wyjątkowy charakter. Produkt został wykonany z polipropylenu, który odpowiada za odporność na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia pod ciężarem mebli. Dzięki temu dywan posłuży w Twoim domu przez długi czas użytkowania zachowując swój estetyczny wygląd. Dodatkowo powierzchnia z syntetycznych materiałów jest bezpieczna dla alergików oraz bardzo prosta w czyszczeniu zabrudzeń. Ponadto, włókna z polipropylenu są odpowiednie dla alergików i łatwe w czyszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Zielone |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Tradycyjny |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan TRIO OLIWKA łączy w sobie cechy klasyczne z wysoką jakością wykonania. Może być on stosowany w pomieszczeniach urządzonych w tradycyjnym stylu, jego kolorystyczny akcent wprowadzi do mieszkania wyjątkowy charakter. Produkt został wykonany z polipropylenu, który odpowiada za odporność na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia pod ciężarem mebli. Dzięki temu dywan posłuży w Twoim domu przez długi czas użytkowania zachowując swój estetyczny wygląd. Dodatkowo powierzchnia z syntetycznych materiałów jest bezpieczna dla alergików oraz bardzo prosta w czyszczeniu zabrudzeń. Ponadto, włókna z polipropylenu są odpowiednie dla alergików i łatwe w czyszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Zielone |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Tradycyjny |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny trio oliwka 080x150
Nr kat. 100149695
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



