dywan nowoczesny vang beż 200x300
Nr kat. 100149713
opis produktu
Jeżeli szukasz dodatku, który idealnie wpasuje się do salonu i innych dodatków, które już posiadasz to ten wyjątkowy dywan Vang Beż jest właśnie dla Ciebie. Ten produkt to idealna kompozycja kolorów beżowego oraz musztardowego, połączona ze stylem organic home. Dywan wykonany z polipropylenu – BCF jest w pełni bezpieczny dla alergików, ponieważ nie wywołuje reakcji alergicznych. Przyjemny w dotyku. Nie jest szczególnie narażony na plamy oraz zabrudzenia. Posiada właściwości antystatyczne – nie elektryzuje się podczas użytkowania i nie przyciąga kurzu. Dodatkowym atutem dywany Vang Beż jest odporność na odkształcenia. Produkt został utkany maszynowo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Organic home |
| Rozmiar: | 200x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jeżeli szukasz dodatku, który idealnie wpasuje się do salonu i innych dodatków, które już posiadasz to ten wyjątkowy dywan Vang Beż jest właśnie dla Ciebie. Ten produkt to idealna kompozycja kolorów beżowego oraz musztardowego, połączona ze stylem organic home. Dywan wykonany z polipropylenu – BCF jest w pełni bezpieczny dla alergików, ponieważ nie wywołuje reakcji alergicznych. Przyjemny w dotyku. Nie jest szczególnie narażony na plamy oraz zabrudzenia. Posiada właściwości antystatyczne – nie elektryzuje się podczas użytkowania i nie przyciąga kurzu. Dodatkowym atutem dywany Vang Beż jest odporność na odkształcenia. Produkt został utkany maszynowo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Organic home |
| Rozmiar: | 200x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny vang beż 200x300
Nr kat. 100149713
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



