dywan nowoczesny impresja beż 240x340
Nr kat. 100149318
opis produktu
Oryginalne wzornictwo i uniwersalna kolorystyka sprawiają, że dywan IMPRESJA BEŻ o wymiarach 240cm x 340cm świetnie sprawdzi się jako element dekoracyjny niemal w każdej aranżacji pomieszczeń. Ze względu na swój duży rozmiar, produkt polecany jest przede wszystkim do zastosowania w przestronnym salonie. Do produkcji prezentowanego modelu wykorzystano syntetyczną przędzę polipropylenową BCF, która zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wszelkie zabrudzenia powstałe na powierzchni są proste do usunięcia, a właściwości antystatyczne miękkiego runo zapobiegają nadmiernemu gromadzeniu się kurzu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Organic home |
| Rozmiar: | 240X340 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Oryginalne wzornictwo i uniwersalna kolorystyka sprawiają, że dywan IMPRESJA BEŻ o wymiarach 240cm x 340cm świetnie sprawdzi się jako element dekoracyjny niemal w każdej aranżacji pomieszczeń. Ze względu na swój duży rozmiar, produkt polecany jest przede wszystkim do zastosowania w przestronnym salonie. Do produkcji prezentowanego modelu wykorzystano syntetyczną przędzę polipropylenową BCF, która zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wszelkie zabrudzenia powstałe na powierzchni są proste do usunięcia, a właściwości antystatyczne miękkiego runo zapobiegają nadmiernemu gromadzeniu się kurzu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Organic home |
| Rozmiar: | 240X340 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny impresja beż 240x340
Nr kat. 100149318
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



