dywan nowoczesny feliks złoto 060x110
Nr kat. 100149267
opis produktu
Prezentowany dywan Feliks St.złoto zachowany jest w ciepłych odcieniach, co pozwala wnieść atmosferę przytulności. Ponadto dywany liściaste mają w sobie elegancję, dzięki czemu produkt doskonale spisze się w roli dywanu do salonu w stylu klasycznym. Dostępne w różnorodnych parametrach dywany prostokątne Feliks można swobodnie dopasować do wymiarów przeznaczonego pomieszczenia. Model dywanu 60x110 cm ociepla wnętrze, a większy dodatkowo wygłusza pomieszczenie. Tkany maszynowo dywan polipropylen-BCF wykazuje właściwości antystatyczne, nie ulega przebarwienia, nie ściera się i nie ugniata.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Liście |
| Rozmiar: | 60X110 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Prezentowany dywan Feliks St.złoto zachowany jest w ciepłych odcieniach, co pozwala wnieść atmosferę przytulności. Ponadto dywany liściaste mają w sobie elegancję, dzięki czemu produkt doskonale spisze się w roli dywanu do salonu w stylu klasycznym. Dostępne w różnorodnych parametrach dywany prostokątne Feliks można swobodnie dopasować do wymiarów przeznaczonego pomieszczenia. Model dywanu 60x110 cm ociepla wnętrze, a większy dodatkowo wygłusza pomieszczenie. Tkany maszynowo dywan polipropylen-BCF wykazuje właściwości antystatyczne, nie ulega przebarwienia, nie ściera się i nie ugniata.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Liście |
| Rozmiar: | 60X110 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny feliks złoto 060x110
Nr kat. 100149267
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



