dywan nowoczesny feliks brąz 140x200
Nr kat. 100085623
opis produktu
FELIKS BRĄZ to propozycja, która wpasuje się zarówno do stylu nowoczesnego, jak i klasycznego. Model utrzymany jest w odcieniach brązu, który został ozdobiony stylową ramką z motywem liści. Dywan o takim wzorze można z powodzeniem umieścić w salonie, sypialni i pokoju dziennym. Zaprezentowany model o wymiarach 140x200 cm został wykonany z polipropylenu – BCF za pomocą tkania maszynowego. Te włókna z tworzywa sztucznego charakteryzują się bardzo dużą gęstością, dzięki czemu chodzenie po powierzchni jest niezwykle komfortowe, a utrzymanie czystości na powierzchni runa nie sprawia problemów. Dywan możesz łatwo wyczyścić za pomocą odkurzacza lub odpowiednich środków czyszczących.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Liście |
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
FELIKS BRĄZ to propozycja, która wpasuje się zarówno do stylu nowoczesnego, jak i klasycznego. Model utrzymany jest w odcieniach brązu, który został ozdobiony stylową ramką z motywem liści. Dywan o takim wzorze można z powodzeniem umieścić w salonie, sypialni i pokoju dziennym. Zaprezentowany model o wymiarach 140x200 cm został wykonany z polipropylenu – BCF za pomocą tkania maszynowego. Te włókna z tworzywa sztucznego charakteryzują się bardzo dużą gęstością, dzięki czemu chodzenie po powierzchni jest niezwykle komfortowe, a utrzymanie czystości na powierzchni runa nie sprawia problemów. Dywan możesz łatwo wyczyścić za pomocą odkurzacza lub odpowiednich środków czyszczących.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Liście |
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny feliks brąz 140x200
Nr kat. 100085623
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



