dywan dziecięcy motylki szary 200x300
Nr kat. 100149438
opis produktu
Dywan MOTYLKI SZARY o cudownym wzorze motylków sprawdzi się doskonale w pokoju małej dziewczynki. Szare tło oraz białe motylki tworzą na powierzchni podłogi świetne połączenie. Do produkcji prezentowanego modelu wykorzystano przędzę polipropylenową Heat Set Frise, dzięki czemu jest odporny na powstawanie uszkodzeń mechanicznych takich jak przetarcia i odkształcenia. Ponadto runo długo utrzymuje ciepło na swojej powierzchni i jest niezwykle miękkie w dotyku, co pozytywnie wpływa na komfortowe użytkowanie. Produkt o wymiarach 200cm x 300cm posiada również właściwości antystatyczne oraz antyalergiczne.
Szczegóły Produktu
| Styl: | DZIECIĘCE |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Dziecięce |
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 200x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan MOTYLKI SZARY o cudownym wzorze motylków sprawdzi się doskonale w pokoju małej dziewczynki. Szare tło oraz białe motylki tworzą na powierzchni podłogi świetne połączenie. Do produkcji prezentowanego modelu wykorzystano przędzę polipropylenową Heat Set Frise, dzięki czemu jest odporny na powstawanie uszkodzeń mechanicznych takich jak przetarcia i odkształcenia. Ponadto runo długo utrzymuje ciepło na swojej powierzchni i jest niezwykle miękkie w dotyku, co pozytywnie wpływa na komfortowe użytkowanie. Produkt o wymiarach 200cm x 300cm posiada również właściwości antystatyczne oraz antyalergiczne.
Szczegóły Produktu
| Styl: | DZIECIĘCE |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Dziecięce |
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 200x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan dziecięcy motylki szary 200x300
Nr kat. 100149438
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



