drzwi prysznicowe roca capital 100x195 chrom transparentne am4710012m
Nr kat. 100259625
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE UCHYLNE 100X195 ROCA CAPITAL AM4710012M to model kabiny z drzwiami uchylnymi do montażu we wnęce, który zapewnia wygodę użytkowania oraz minimalistyczną formę. Prezentowana kabina Roca posiada chromowane profile oraz uchwyty, które gwarantują niezawodną trwałość. Model o wymiarach 100 cm szerokości oraz 195 cm wysokości dostępny jest w sklepie Komfort także w innych rozmiarach oraz różnorodnym systemie otwierania drzwi. Objęte 5-letnią gwarancją drzwi prysznicowe zapewniają łatwość montażu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Capital |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Materiał brodzika: | Aluminium |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | AM4710012M |
Royo Polska Sp. z o.o. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE UCHYLNE 100X195 ROCA CAPITAL AM4710012M to model kabiny z drzwiami uchylnymi do montażu we wnęce, który zapewnia wygodę użytkowania oraz minimalistyczną formę. Prezentowana kabina Roca posiada chromowane profile oraz uchwyty, które gwarantują niezawodną trwałość. Model o wymiarach 100 cm szerokości oraz 195 cm wysokości dostępny jest w sklepie Komfort także w innych rozmiarach oraz różnorodnym systemie otwierania drzwi. Objęte 5-letnią gwarancją drzwi prysznicowe zapewniają łatwość montażu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Capital |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Materiał brodzika: | Aluminium |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | AM4710012M |
Royo Polska Sp. z o.o. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe roca capital 100x195 chrom transparentne am4710012m
Nr kat. 100259625
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




