drążek led vesti typ 101 2d aluminium
Nr kat. 100303999
opis produktu
Poszukujesz praktycznej sekcji oświetlenia do swojej garderoby? DRĄŻEK LED VESTI TYP 101 2D ALUMINIUM powinien sprostać Twoim wymaganiom. Ten profesjonalny system oświetlenia oferuje 87.3 cm szerokości, 3 cm wysokości i 1.5 cm głębokości, idealnie pasując do szaf z systemu meblowego Vesti. DRĄŻEK LED VESTI TYP 101 2D ALUMINIUM to nowoczesny moduł, który sprawi, że Twoja szafa czy garderoba z dostępem do światła będą modne, wygodne i praktyczne. Nie czekaj dłużej i spraw, by Twoje pomieszczenia wyglądały na funkcjonalne i eleganckie!
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Oświetlenie LED |
|---|---|
| System meblowy: | Vesti |
| Kolor: | Aluminium |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 87.3 cm |
| Wysokość: | 3 cm |
| Głębokość: | 1.5 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Poszukujesz praktycznej sekcji oświetlenia do swojej garderoby? DRĄŻEK LED VESTI TYP 101 2D ALUMINIUM powinien sprostać Twoim wymaganiom. Ten profesjonalny system oświetlenia oferuje 87.3 cm szerokości, 3 cm wysokości i 1.5 cm głębokości, idealnie pasując do szaf z systemu meblowego Vesti. DRĄŻEK LED VESTI TYP 101 2D ALUMINIUM to nowoczesny moduł, który sprawi, że Twoja szafa czy garderoba z dostępem do światła będą modne, wygodne i praktyczne. Nie czekaj dłużej i spraw, by Twoje pomieszczenia wyglądały na funkcjonalne i eleganckie!
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Oświetlenie LED |
|---|---|
| System meblowy: | Vesti |
| Kolor: | Aluminium |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 87.3 cm |
| Wysokość: | 3 cm |
| Głębokość: | 1.5 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drążek led vesti typ 101 2d aluminium
Nr kat. 100303999
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



