deszczownica z ramieniem omnires slimline 25 cm okrągła okrągła mosiądz szczotkowany wgset1bsb
Nr kat. 100439615
opis produktu
Deszczownica Omnires Slimline 25 Cm Okrągła Mosiądz Szczotkowany Wgset1bsb to stylowe i trwałe rozwiązanie do nowoczesnej łazienki. Wykonana z mosiądzu i pokryta odporną powłoką PVD, zachwyca eleganckim wykończeniem w odcieniu szczotkowanego mosiądzu. Okrągła głowica o średnicy 25.4 cm zapewnia komfortowy strumień, który dzięki technologii Air Water zostaje wzbogacony powietrzem, zastosowany systemu Eco Water pomaga ograniczyć zużycie wody. Silikonowe dysze Easy Clean pozwalają łatwo usunąć kamienny osad, a silikonowy płaszcz wewnątrz deszczownicy przeciwdziała gromadzeniu się wody. W zestawie znajduje się ramię ułatwiające montaż produktu.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Slimline |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Mosiądz |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | WGSET1BSB |
| Waga brutto: | 2.200 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deszczownica Omnires Slimline 25 Cm Okrągła Mosiądz Szczotkowany Wgset1bsb to stylowe i trwałe rozwiązanie do nowoczesnej łazienki. Wykonana z mosiądzu i pokryta odporną powłoką PVD, zachwyca eleganckim wykończeniem w odcieniu szczotkowanego mosiądzu. Okrągła głowica o średnicy 25.4 cm zapewnia komfortowy strumień, który dzięki technologii Air Water zostaje wzbogacony powietrzem, zastosowany systemu Eco Water pomaga ograniczyć zużycie wody. Silikonowe dysze Easy Clean pozwalają łatwo usunąć kamienny osad, a silikonowy płaszcz wewnątrz deszczownicy przeciwdziała gromadzeniu się wody. W zestawie znajduje się ramię ułatwiające montaż produktu.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Slimline |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Mosiądz |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | WGSET1BSB |
| Waga brutto: | 2.200 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deszczownica z ramieniem omnires slimline 25 cm okrągła okrągła mosiądz szczotkowany wgset1bsb
Nr kat. 100439615
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




