deszczownica z ramieniem omnires slimline 25 cm okrągła grafit szczotkowany wgset1gr
Nr kat. 100415093
opis produktu
Deszczownica Omnires Slimline 25 Cm Okrągła Grafitowy Wgset1gr zachwyca nowoczesnym designem oraz zaawansowaną technologią. Model ma okrągły kształt o średnicy 25.4 cm, wykonany z trwałego mosiądzu i wykończony w eleganckim grafitowym kolorze, idealnie wpisuje się w minimalistyczne aranżacje łazienek. Zastosowana technologia Air Water napowietrza strumień, zwiększając przyjemność kąpieli, a Eco Water pomaga zaoszczędzić wodę. System Easy Clean z silikonowymi wypustkami umożliwia szybkie usuwanie osadu z kamienia, a silikonowy płaszcz wewnątrz deszczownicy zapobiega zaleganiu wody. W zestawie znajduje się ramię, które ułatwia montaż produktu.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Slimline |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowy |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | WGSET1GR |
| Waga brutto: | 2.450 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deszczownica Omnires Slimline 25 Cm Okrągła Grafitowy Wgset1gr zachwyca nowoczesnym designem oraz zaawansowaną technologią. Model ma okrągły kształt o średnicy 25.4 cm, wykonany z trwałego mosiądzu i wykończony w eleganckim grafitowym kolorze, idealnie wpisuje się w minimalistyczne aranżacje łazienek. Zastosowana technologia Air Water napowietrza strumień, zwiększając przyjemność kąpieli, a Eco Water pomaga zaoszczędzić wodę. System Easy Clean z silikonowymi wypustkami umożliwia szybkie usuwanie osadu z kamienia, a silikonowy płaszcz wewnątrz deszczownicy zapobiega zaleganiu wody. W zestawie znajduje się ramię, które ułatwia montaż produktu.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Slimline |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowy |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | WGSET1GR |
| Waga brutto: | 2.450 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deszczownica z ramieniem omnires slimline 25 cm okrągła grafit szczotkowany wgset1gr
Nr kat. 100415093
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




