deszczownica z ramieniem omnires slimline 25 cm okrągła chrom połysk wgset1cr
Nr kat. 100458514
opis produktu
Deszczownica Omnires 25 Cm Okrągła Z Ramieniem Chrom Połysk Wgset1cr to eleganckie rozwiązanie do nowoczesnej łazienki, łączące styl i funkcjonalność. Produkt ma okrągły kształt o średnicy 25.4 cm, został wykonany z solidnego mosiądzu i wykończony w efektownym chromie z połyskiem. Dzięki innowacyjnej technologii Air Water strumień zostaje wzbogacony powietrzem, system Eco Water ogranicza zużycie wody bez utraty komfortu. Deszczownica została wyposażona w silikonowe wypustki Easy Clean, które ułatwiają usuwanie kamiennych osadów, a jej silikonowa wewnętrzna powłoka skutecznie chroni przed zaleganiem wody. W komplecie znajduje się ramię ułatwiające montaż ścienny.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Kolekcja: | Slimline |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | WGSET1CR |
| Waga brutto: | 2.200 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deszczownica Omnires 25 Cm Okrągła Z Ramieniem Chrom Połysk Wgset1cr to eleganckie rozwiązanie do nowoczesnej łazienki, łączące styl i funkcjonalność. Produkt ma okrągły kształt o średnicy 25.4 cm, został wykonany z solidnego mosiądzu i wykończony w efektownym chromie z połyskiem. Dzięki innowacyjnej technologii Air Water strumień zostaje wzbogacony powietrzem, system Eco Water ogranicza zużycie wody bez utraty komfortu. Deszczownica została wyposażona w silikonowe wypustki Easy Clean, które ułatwiają usuwanie kamiennych osadów, a jej silikonowa wewnętrzna powłoka skutecznie chroni przed zaleganiem wody. W komplecie znajduje się ramię ułatwiające montaż ścienny.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Kolekcja: | Slimline |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | WGSET1CR |
| Waga brutto: | 2.200 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deszczownica z ramieniem omnires slimline 25 cm okrągła chrom połysk wgset1cr
Nr kat. 100458514
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



