deszczownica excellent 20 cm kwadratowa chrom połysk arac.3022cr
Nr kat. 100467280
opis produktu
Deszczownica Excellent 20 Cm Kwadratowa Chrom Połysk Arac.3022cr to nowoczesne rozwiązanie stworzone z myślą o eleganckiej i funkcjonalnej przestrzeni prysznica – w kabinie lub w wannie z parawanem. Model wyróżnia kwadratowy kształt o wymiarach 20 x 20 cm, wykonany ze stali nierdzewnej gwarantuje odporność na uszkodzenia i korozję, błyszczące wykończenie w odcieniu chromu podkreśla jego designerski styl. Dzięki systemowi Pure-Calc z elastycznymi wypustkami, czyszczenie deszczownicy z osadów wapiennych jest łatwe, zapewniając estetykę oraz komfort użytkowania. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 20 cm |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | ARAC.3022CR |
| Waga brutto: | 0.600 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deszczownica Excellent 20 Cm Kwadratowa Chrom Połysk Arac.3022cr to nowoczesne rozwiązanie stworzone z myślą o eleganckiej i funkcjonalnej przestrzeni prysznica – w kabinie lub w wannie z parawanem. Model wyróżnia kwadratowy kształt o wymiarach 20 x 20 cm, wykonany ze stali nierdzewnej gwarantuje odporność na uszkodzenia i korozję, błyszczące wykończenie w odcieniu chromu podkreśla jego designerski styl. Dzięki systemowi Pure-Calc z elastycznymi wypustkami, czyszczenie deszczownicy z osadów wapiennych jest łatwe, zapewniając estetykę oraz komfort użytkowania. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 20 cm |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | ARAC.3022CR |
| Waga brutto: | 0.600 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deszczownica excellent 20 cm kwadratowa chrom połysk arac.3022cr
Nr kat. 100467280
Wybrane dla Ciebie



