deszczownica excellent 25 cm okrągła chrom arex.3025cr
Nr kat. 100434953
opis produktu
Stylowa Deszczownica Excellent 25 Cm Okrągła Chrom Arex.3025cr to element armatury, który doskonale sprawdza się w nowoczesnej przestrzeni prysznicowej. Cechuje ją okrągły kształt o średnicy 25 cm oraz forma slim o grubości 2 mm. Model wykonany ze stali nierdzewnej i wykończony w efektownym odcieniu chromu, dodaje wnętrzom elegancji. Praktyczny system Pure-Calc skutecznie redukuje odkładanie się kamienia, ułatwiając utrzymanie deszczownicy w czystości. Produkt dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych, objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | AREX.3025CR |
| Waga brutto: | 1 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stylowa Deszczownica Excellent 25 Cm Okrągła Chrom Arex.3025cr to element armatury, który doskonale sprawdza się w nowoczesnej przestrzeni prysznicowej. Cechuje ją okrągły kształt o średnicy 25 cm oraz forma slim o grubości 2 mm. Model wykonany ze stali nierdzewnej i wykończony w efektownym odcieniu chromu, dodaje wnętrzom elegancji. Praktyczny system Pure-Calc skutecznie redukuje odkładanie się kamienia, ułatwiając utrzymanie deszczownicy w czystości. Produkt dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych, objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | AREX.3025CR |
| Waga brutto: | 1 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deszczownica excellent 25 cm okrągła chrom arex.3025cr
Nr kat. 100434953
Wybrane dla Ciebie




