deska wc omnires ottawa silent power wolnoopadająca duroplast biały mat ottawaspdebm
Nr kat. 100555734
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Deski WC |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | OTTAWA SILENT POWER |
| Kod producenta: | OTTAWASPDEBM |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Owalny |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Deski WC |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | OTTAWA SILENT POWER |
| Kod producenta: | OTTAWASPDEBM |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Owalny |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska wc omnires ottawa silent power wolnoopadająca duroplast biały mat ottawaspdebm
Nr kat. 100555734
Zobacz inne z kolekcji


