deska wc z podświetleniem led cersanit moonway spot slim wolnoopadająca duroplast biały połysk k3020-001
Nr kat. 100626808
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Deski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | MoonWay |
| Kod producenta: | K3020-001 |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 2 cm |
| Szerokość: | 36.20 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Owalny |
| Nowość: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Deski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | MoonWay |
| Kod producenta: | K3020-001 |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 2 cm |
| Szerokość: | 36.20 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Owalny |
| Nowość: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska wc z podświetleniem led cersanit moonway spot slim wolnoopadająca duroplast biały połysk k3020-001
Nr kat. 100626808
Zobacz inne z kolekcji












