deska wc cersanit cersania wolnoopadająca duroplast k98-0240
Nr kat. 100417306
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Deski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Długość: | 0 cm |
| Kolekcja: | cersania |
| Kod producenta: | K98-0240 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Szerokość: | 35.90 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Duroplast |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Deski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Długość: | 0 cm |
| Kolekcja: | cersania |
| Kod producenta: | K98-0240 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Szerokość: | 35.90 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Duroplast |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska wc cersanit cersania wolnoopadająca duroplast k98-0240
Nr kat. 100417306
Zobacz inne z kolekcji






