deska wc roca inspira wolnoopadająca duroplast a80153200b
Nr kat. 100259751
opis produktu
DESKA SEDESOWA ROCA INSPIRA to model utrzymany w nowoczesnej formie, który dedykowany jest łazienkom i ubikacjom Roca utrzymanym w nowoczesnym stylu. Prezentowany model deski WC w prostokątnym kształcie mierzy 44 cm głębokości, 4 cm wysokości orz 37 cm szerokości. Deska z supralitu jest nie tylko trwała, ale także łatwa w pielęgnacji. Model odporny na pęknięcie, przebarwienia, trwałe zabrudzenia i zarysowania – został wzbogacony o funkcję łatwego wypięcia. Prezentowana deska WC z kolekcji ubikacji Roca Inspira posiada funkcję wolnego opadania i cichego domknięcia. Produkt pokrywa innowacyjna powłoka antybakteryjna.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Deski WC |
|---|---|
| Kolekcja: | inspira |
| Kod producenta: | A80153200B |
| Materiał deski WC: | Supralit |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Supralit |
| Wysokość: | 4 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Supralit |
Royo Polska Sp. z o.o. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DESKA SEDESOWA ROCA INSPIRA to model utrzymany w nowoczesnej formie, który dedykowany jest łazienkom i ubikacjom Roca utrzymanym w nowoczesnym stylu. Prezentowany model deski WC w prostokątnym kształcie mierzy 44 cm głębokości, 4 cm wysokości orz 37 cm szerokości. Deska z supralitu jest nie tylko trwała, ale także łatwa w pielęgnacji. Model odporny na pęknięcie, przebarwienia, trwałe zabrudzenia i zarysowania – został wzbogacony o funkcję łatwego wypięcia. Prezentowana deska WC z kolekcji ubikacji Roca Inspira posiada funkcję wolnego opadania i cichego domknięcia. Produkt pokrywa innowacyjna powłoka antybakteryjna.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Deski WC |
|---|---|
| Kolekcja: | inspira |
| Kod producenta: | A80153200B |
| Materiał deski WC: | Supralit |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Supralit |
| Wysokość: | 4 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Supralit |
Royo Polska Sp. z o.o. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska wc roca inspira wolnoopadająca duroplast a80153200b
Nr kat. 100259751
Zobacz inne z kolekcji



