deska barlinecka jesion triest lakier biały mat 4-lamelowy 14x207x2200 mm
Nr kat. 100402591
opis produktu

Deski podłogowe
Deski podłogowe bielone
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Deski podłogowe trójwarstwowe
Deski podłogowe jesion
Deski podłogowe do kuchni
Lakierowana
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe do sypialni
BARLINEK S.A.
Bielone
Salon
Sypialnia
Barlinek
Korytarz
Trójwarstwowa
Kuchnia
Deska Barlinecka
Jesion
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 220.000 |
| Tonacja/barwa: | Bielone |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Gatunek drewna : | Jesion |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 21 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 3.20 mm |
| Wzór: | 4-lamelowa |
| Twardość: | 4 |
| Przeznaczenie: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Deski podłogowe
Deski podłogowe bielone
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Deski podłogowe trójwarstwowe
Deski podłogowe jesion
Deski podłogowe do kuchni
Lakierowana
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe do sypialni
BARLINEK S.A.
Bielone
Salon
Sypialnia
Barlinek
Korytarz
Trójwarstwowa
Kuchnia
Deska Barlinecka
Jesion
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 220.000 |
| Tonacja/barwa: | Bielone |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Gatunek drewna : | Jesion |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 21 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 3.20 mm |
| Wzór: | 4-lamelowa |
| Twardość: | 4 |
| Przeznaczenie: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska barlinecka jesion triest lakier biały mat 4-lamelowy 14x207x2200 mm
Nr kat. 100402591
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać




