deska barlinecka dąb conchi molti lakier półmat 3-lamelowy 14x207x2200 mm
Nr kat. 100080846
opis produktu

Deski podłogowe
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do kuchni
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe na korytarz
Lakierowana
Deski podłogowe do sypialni
Deski podłogowe klasyczne
BARLINEK S.A.
Salon
Sypialnia
Trójwarstwowa
Barlinek
Klasyczne
Korytarz
Deska Barlinecka
Kuchnia
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier półmatowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 220.000 |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 21 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 3.20 mm |
| Wzór: | 3-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Deski podłogowe
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do kuchni
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe na korytarz
Lakierowana
Deski podłogowe do sypialni
Deski podłogowe klasyczne
BARLINEK S.A.
Salon
Sypialnia
Trójwarstwowa
Barlinek
Klasyczne
Korytarz
Deska Barlinecka
Kuchnia
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier półmatowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 220.000 |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 21 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 3.20 mm |
| Wzór: | 3-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska barlinecka dąb conchi molti lakier półmat 3-lamelowy 14x207x2200 mm
Nr kat. 100080846
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać





