deska barlinecka dąb rustic lakier standard 4-lamelowy 14x207x2200 mm
Nr kat. 100080907
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier półmatowy |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 220.000 |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 21 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | 4-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier półmatowy |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 220.000 |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 21 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | 4-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska barlinecka dąb rustic lakier standard 4-lamelowy 14x207x2200 mm
Nr kat. 100080907
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie




