deska barlinecka dąb standard lakier półmat 3-lamelowy 14x207x1092 mm
Nr kat. 100079627
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: | Trójwarstwowa |
| Rodzaj wykończenia: | Lakier półmatowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 109.200 |
| Tonacja/barwa: | Jasne Klasyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 21 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | 3-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: | Salon |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: | Trójwarstwowa |
| Rodzaj wykończenia: | Lakier półmatowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 109.200 |
| Tonacja/barwa: | Jasne Klasyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 21 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | 3-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: | Salon |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska barlinecka dąb standard lakier półmat 3-lamelowy 14x207x1092 mm
Nr kat. 100079627
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać





