dekor flower cemento white inserto mat rectified 24x74 opoczno
Nr kat. 100156865



opis produktu
Płytka ścienna DEKOR FLOWER CEMENTO WHITE INSERTO MAT RECT 24X74 OPOCZNO została wyprodukowana w fabryce Opoczno. Sprzedawana płytka jest w pierwszym gatunku. Gres ten idealnie nadaje się do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Płytki ścienne można układać tylko na ścianę , ponieważ ich szkliwo nie jest przystosowane do chodzenia, a wytrzymałość na obciążenie jest niewystarczająca do układania na podłodze. Płytka ta pokryta jest cienką warstwą szkliwa, co zabezpiecza je przed zaplamieniem, sprawia że utrzymanie pomieszczenia w czystości nie sprawia większych problemów oraz zapewnia ogromną wygodę użytkowania. Dzięki tej warstwie zachowanie pierwotnego koloru w całym okresie eksploatacj jest możliwe bez problemu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dekor |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Flower Cemento |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 74 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 24 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 24x74 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Płytka ścienna DEKOR FLOWER CEMENTO WHITE INSERTO MAT RECT 24X74 OPOCZNO została wyprodukowana w fabryce Opoczno. Sprzedawana płytka jest w pierwszym gatunku. Gres ten idealnie nadaje się do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Płytki ścienne można układać tylko na ścianę , ponieważ ich szkliwo nie jest przystosowane do chodzenia, a wytrzymałość na obciążenie jest niewystarczająca do układania na podłodze. Płytka ta pokryta jest cienką warstwą szkliwa, co zabezpiecza je przed zaplamieniem, sprawia że utrzymanie pomieszczenia w czystości nie sprawia większych problemów oraz zapewnia ogromną wygodę użytkowania. Dzięki tej warstwie zachowanie pierwotnego koloru w całym okresie eksploatacj jest możliwe bez problemu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dekor |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Flower Cemento |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 74 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 24 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 24x74 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dekor flower cemento white inserto mat rectified 24x74 opoczno
Nr kat. 100156865
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Płytka ścienna DEKOR FLOWER CEMENTO WHITE INSERTO MAT RECT 24X74 OPOCZNO została wyprodukowana w fabryce Opoczno. Sprzedawana płytka jest w pierwszym gatunku. Gres ten idealnie nadaje się do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Płytki ścienne można układać tylko na ścianę , ponieważ ich szkliwo nie jest przystosowane do chodzenia, a wytrzymałość na obciążenie jest niewystarczająca do układania na podłodze. Płytka ta pokryta jest cienką warstwą szkliwa, co zabezpiecza je przed zaplamieniem, sprawia że utrzymanie pomieszczenia w czystości nie sprawia większych problemów oraz zapewnia ogromną wygodę użytkowania. Dzięki tej warstwie zachowanie pierwotnego koloru w całym okresie eksploatacj jest możliwe bez problemu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dekor |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Flower Cemento |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 74 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 24 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 24x74 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieZdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


