panele podłogowe kronospan dąb solar kronostep k405 ac5 8mm
Nr kat. 100208759
opis produktu
Panele podłogowe Kronostep Dąb Solar K405 oferują klasę ścieralności AC5, która gwarantuje wyjątkową odporność nawet w budynkach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Naturalny wzór dębowy o wymiarach 19x129 cm tworzy harmonijną powierzchnię podkreślającą charakter każdego pomieszczenia. Struktura drewna wiernie odwzorowuje słoje i fakturę naturalnego dębu, nadając podłodze autentyczny wygląd. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu dzięki ograniczeniu wytwarzania ładunków elektrycznych. Grubość 8 mm zapewnia stabilność konstrukcji i odpowiednie właściwości izolacyjne. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Trwałość potwierdzona 30-letnią gwarancją czyni produkt idealnym rozwiązaniem dla wymagających inwestycji komercyjnych i domowych
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronostep 8 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Kronostep |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Kronostep Dąb Solar K405 oferują klasę ścieralności AC5, która gwarantuje wyjątkową odporność nawet w budynkach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Naturalny wzór dębowy o wymiarach 19x129 cm tworzy harmonijną powierzchnię podkreślającą charakter każdego pomieszczenia. Struktura drewna wiernie odwzorowuje słoje i fakturę naturalnego dębu, nadając podłodze autentyczny wygląd. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu dzięki ograniczeniu wytwarzania ładunków elektrycznych. Grubość 8 mm zapewnia stabilność konstrukcji i odpowiednie właściwości izolacyjne. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Trwałość potwierdzona 30-letnią gwarancją czyni produkt idealnym rozwiązaniem dla wymagających inwestycji komercyjnych i domowych
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronostep 8 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Kronostep |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe kronospan dąb solar kronostep k405 ac5 8mm
Nr kat. 100208759
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o





