panele podłogowe wodoodporne quick step dąb skrobany brązowy impressive ultra imu1850 ac5 12mm 4v-fuga
Nr kat. 100091592
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne QUICK STEP Dąb Skrobany Brązowy charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co umożliwia montaż nawet w łazience. Format 19x138 cm w grubości 12 mm zapewnia wyjątkową stabilność konstrukcji. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje najwyższą odporność na ścieranie, idealną do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają naturalny charakter każdego panela. Synchroniczna struktura wiernie odwzorowuje słoje dębowe, nadając autentyczny wygląd drewna. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Opór cieplny 0,072 m²K/W pozwala na efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość produktu z kolekcji Impressive Ultra
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive Ultra |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.072 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne QUICK STEP Dąb Skrobany Brązowy charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co umożliwia montaż nawet w łazience. Format 19x138 cm w grubości 12 mm zapewnia wyjątkową stabilność konstrukcji. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje najwyższą odporność na ścieranie, idealną do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają naturalny charakter każdego panela. Synchroniczna struktura wiernie odwzorowuje słoje dębowe, nadając autentyczny wygląd drewna. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Opór cieplny 0,072 m²K/W pozwala na efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość produktu z kolekcji Impressive Ultra
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive Ultra |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.072 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick step dąb skrobany brązowy impressive ultra imu1850 ac5 12mm 4v-fuga
Nr kat. 100091592
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Pamiętaj o








