panele podłogowe wodoodporne quick step dąb skrobany brązowy impressive im1850 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100091163
opis produktu
Panele podłogowe Quick-Step Dąb Skrobany Brązowy wyróżniają się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni i łazience. Format 19x138 cm w ciepłym brązowym odcieniu nadaje wnętrzom przytulny charakter. Grubość 8 mm gwarantuje stabilność konstrukcji przez długie lata. Klasa ścieralności AC4 zapewnia wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, tworząc uporządkowany układ podłogi. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym. 25-letnia gwarancja potwierdza jakość wykonania. Idealne dla osób szukających trwałej podłogi do każdego pomieszczenia
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Quick-Step Dąb Skrobany Brązowy wyróżniają się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni i łazience. Format 19x138 cm w ciepłym brązowym odcieniu nadaje wnętrzom przytulny charakter. Grubość 8 mm gwarantuje stabilność konstrukcji przez długie lata. Klasa ścieralności AC4 zapewnia wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, tworząc uporządkowany układ podłogi. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym. 25-letnia gwarancja potwierdza jakość wykonania. Idealne dla osób szukających trwałej podłogi do każdego pomieszczenia
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick step dąb skrobany brązowy impressive im1850 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100091163
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o









