panele podłogowe wodoodporne classen dąb rochester charm 56691 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100308767
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Classen Dąb Rochester łączą jasnobrązową kolorystykę z wyjątkową odpornością na wilgoć. Format 19x129 cm tworzy klasyczną deskę, która podkreśli charakter każdego pomieszczenia. Klasa ścieralności AC5 zapewnia najwyższą wytrzymałość nawet w obiektach użyteczności publicznej o bardzo dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, optycznie zbliżając panele do naturalnych desek. Struktura drewna wiernie odwzorowuje słoje dębowe, zapewniając autentyczne wykończenie. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Współpraca z ogrzewaniem podłogowym elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta zapewnia komfort cieplny. Grubość 8 mm gwarantuje stabilność i odporność na odkształcenia. 25-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość paneli z kolekcji Charm WR
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Charm WR |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Classen Dąb Rochester łączą jasnobrązową kolorystykę z wyjątkową odpornością na wilgoć. Format 19x129 cm tworzy klasyczną deskę, która podkreśli charakter każdego pomieszczenia. Klasa ścieralności AC5 zapewnia najwyższą wytrzymałość nawet w obiektach użyteczności publicznej o bardzo dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, optycznie zbliżając panele do naturalnych desek. Struktura drewna wiernie odwzorowuje słoje dębowe, zapewniając autentyczne wykończenie. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Współpraca z ogrzewaniem podłogowym elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta zapewnia komfort cieplny. Grubość 8 mm gwarantuje stabilność i odporność na odkształcenia. 25-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość paneli z kolekcji Charm WR
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Charm WR |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne classen dąb rochester charm 56691 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100308767
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o










