panele podłogowe wodoodporne quick step dąb naturalny satynowy impressive ultra imu3106 ac5 12mm 4v-fuga
Nr kat. 100091562
opis produktu
Panele podłogowe Quick-Step Impressive Ultra charakteryzują się technologią zabezpieczającą zamki przed wilgocią. Format standardowej deski 19x138 cm z grubością 12 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową trwałość nawet w budynkach użyteczności publicznej o wysokim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają naturalny układ desek dębowych. Struktura synchroniczna precyzyjnie odwzorowuje słoje drewna dla autentycznego efektu. Antystatyczna powłoka ogranicza gromadzenie kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,072 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym. Satynowe wykończenie w naturalnym odcieniu dębu pasuje do każdej aranżacji. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive Ultra |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.072 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Quick-Step Impressive Ultra charakteryzują się technologią zabezpieczającą zamki przed wilgocią. Format standardowej deski 19x138 cm z grubością 12 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową trwałość nawet w budynkach użyteczności publicznej o wysokim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają naturalny układ desek dębowych. Struktura synchroniczna precyzyjnie odwzorowuje słoje drewna dla autentycznego efektu. Antystatyczna powłoka ogranicza gromadzenie kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,072 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym. Satynowe wykończenie w naturalnym odcieniu dębu pasuje do każdej aranżacji. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive Ultra |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.072 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick step dąb naturalny satynowy impressive ultra imu3106 ac5 12mm 4v-fuga
Nr kat. 100091562
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o





