panele podłogowe wodoodporne quick step dąb klasyczny naturalny impressive ultra imu1848 ac5 12mm 4v-fuga
Nr kat. 100091467
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step Dąb Klasyczny Naturalny IMU1848 charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na ich montaż w kuchni, łazience czy przedpokoju. Format 19x138 cm w grubości 12 mm zapewnia wyjątkową stabilność konstrukcji. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje bardzo wysoką odporność na ścieranie, idealną do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze elegancki, uporządkowany wygląd. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, gdzie tłoczenia pokrywają się ze wzorem drewna. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu dzięki ograniczeniu ładunków elektrycznych. Niski opór cieplny 0,072 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive Ultra |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.072 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step Dąb Klasyczny Naturalny IMU1848 charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na ich montaż w kuchni, łazience czy przedpokoju. Format 19x138 cm w grubości 12 mm zapewnia wyjątkową stabilność konstrukcji. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje bardzo wysoką odporność na ścieranie, idealną do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze elegancki, uporządkowany wygląd. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, gdzie tłoczenia pokrywają się ze wzorem drewna. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu dzięki ograniczeniu ładunków elektrycznych. Niski opór cieplny 0,072 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive Ultra |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.072 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick step dąb klasyczny naturalny impressive ultra imu1848 ac5 12mm 4v-fuga
Nr kat. 100091467
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o







