panele podłogowe wodoodporne vitality dąb heritage vitality superb 574 ac5 10mm 4v-fuga
Nr kat. 100388376
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Vitality Dąb Heritage to odpowiedź na potrzeby intensywnie użytkowanych przestrzeni domowych i komercyjnych. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje najwyższą odporność na ścieranie, idealną do budynków użyteczności publicznej czy pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. Format 19x126 cm w grubości 10 mm zapewnia stabilność konstrukcji przez dekady użytkowania. Zwiększona odporność na wilgoć umożliwia bezpieczny montaż w kuchni czy przedpokoju. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębu, gdzie tłoczenia pokrywają się ze wzorem drewna. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze elegancki i uporządkowany wygląd. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu dzięki redukcji ładunków elektrycznych. Współpracuje z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta dzięki niskiemu oporowi cieplnemu 0,063 m²K/W. 25-letnia gwarancja potwierdza zaufanie producenta do jakości produktu z kolekcji Superb Aqua Protect
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Superb Aqua Protect |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.063 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 12 godzin |
| Dostawca: | Vitality |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.26 m |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Vitality Dąb Heritage to odpowiedź na potrzeby intensywnie użytkowanych przestrzeni domowych i komercyjnych. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje najwyższą odporność na ścieranie, idealną do budynków użyteczności publicznej czy pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. Format 19x126 cm w grubości 10 mm zapewnia stabilność konstrukcji przez dekady użytkowania. Zwiększona odporność na wilgoć umożliwia bezpieczny montaż w kuchni czy przedpokoju. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębu, gdzie tłoczenia pokrywają się ze wzorem drewna. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze elegancki i uporządkowany wygląd. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu dzięki redukcji ładunków elektrycznych. Współpracuje z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta dzięki niskiemu oporowi cieplnemu 0,063 m²K/W. 25-letnia gwarancja potwierdza zaufanie producenta do jakości produktu z kolekcji Superb Aqua Protect
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Superb Aqua Protect |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.063 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 12 godzin |
| Dostawca: | Vitality |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.26 m |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne vitality dąb heritage vitality superb 574 ac5 10mm 4v-fuga
Nr kat. 100388376
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




