panele podłogowe wodoodporne classen dąb gołdap trend 52600 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100208404
opis produktu
Panele podłogowe Classen Dąb Gołdap Trend wyróżniają się zwiększoną odpornością na wilgoć, dzięki czemu sprawdzą się w każdym pomieszczeniu domu, włącznie z kuchnią czy łazienką. Wyjątkowa klasa ścieralności AC5 gwarantuje zachowanie estetycznego wyglądu nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu, idealnie sprawdzając się w budynkach użyteczności publicznej. Format standardowej deski 19x129 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel z osobna, nadając podłodze elegancki i uporządkowany wygląd. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczny charakter wnętrza. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Trend 4V |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Classen Dąb Gołdap Trend wyróżniają się zwiększoną odpornością na wilgoć, dzięki czemu sprawdzą się w każdym pomieszczeniu domu, włącznie z kuchnią czy łazienką. Wyjątkowa klasa ścieralności AC5 gwarantuje zachowanie estetycznego wyglądu nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu, idealnie sprawdzając się w budynkach użyteczności publicznej. Format standardowej deski 19x129 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel z osobna, nadając podłodze elegancki i uporządkowany wygląd. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczny charakter wnętrza. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Trend 4V |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne classen dąb gołdap trend 52600 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100208404
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o





