panele podłogowe kronospan dąb exclusive/paryski expert 8352 ac4 7mm
Nr kat. 100126727
opis produktu
Panele podłogowe KRONOSPAN Dąb Exclusive AC4 rozwiązują problem szybkiego zużycia podłogi w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Klasa ścieralności AC4 zapewnia wysoką odporność przy średnim natężeniu ruchu, idealną do salonu czy kuchni. Format standardowy 19x129 cm w grubości 7 mm gwarantuje stabilność konstrukcji. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając podłodze autentyczny charakter. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. Kolekcja Expert Choice łączy trwałość z ponadczasowym wzornictwem. 20-letnia gwarancja Krono Original potwierdza wysoką jakość wykonania. Rozwiązanie dla osób poszukujących balansu między estetyką a funkcjonalnością w codziennym użytkowaniu
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Expert Choice |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Krono Original |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 7 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe KRONOSPAN Dąb Exclusive AC4 rozwiązują problem szybkiego zużycia podłogi w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Klasa ścieralności AC4 zapewnia wysoką odporność przy średnim natężeniu ruchu, idealną do salonu czy kuchni. Format standardowy 19x129 cm w grubości 7 mm gwarantuje stabilność konstrukcji. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając podłodze autentyczny charakter. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. Kolekcja Expert Choice łączy trwałość z ponadczasowym wzornictwem. 20-letnia gwarancja Krono Original potwierdza wysoką jakość wykonania. Rozwiązanie dla osób poszukujących balansu między estetyką a funkcjonalnością w codziennym użytkowaniu
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Expert Choice |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Krono Original |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 7 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe kronospan dąb exclusive/paryski expert 8352 ac4 7mm
Nr kat. 100126727
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o







