panele podłogowe wodoodporne classen dąb erie vision 52791 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100197868
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Classen Dąb Erie Vision charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni czy łazience. Format 19x129 cm o grubości 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje bardzo wysoką wytrzymałość, idealną do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany i dopracowany wygląd. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczny charakter drewna. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania paneli z kolekcji Vision
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Vision |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Classen Dąb Erie Vision charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni czy łazience. Format 19x129 cm o grubości 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje bardzo wysoką wytrzymałość, idealną do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany i dopracowany wygląd. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczny charakter drewna. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania paneli z kolekcji Vision
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Vision |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne classen dąb erie vision 52791 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100197868
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Pamiętaj o









