panele podłogowe wodoodporne quick step dąb biały satynowy impressive im3105 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100091377
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step w odcieniu dębu białego satynowego charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w salonie, jak i kuchni czy łazience. Format 19x138 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany charakter, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczny wygląd drewna. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość paneli z kolekcji Impressive
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step w odcieniu dębu białego satynowego charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w salonie, jak i kuchni czy łazience. Format 19x138 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany charakter, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczny wygląd drewna. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość paneli z kolekcji Impressive
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick step dąb biały satynowy impressive im3105 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100091377
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o







