dywan dziecięcy indigo planes
Nr kat. 100219545
opis produktu
Wspaniały dziecięcy dywan DIAMOND PLANES do pokoju chłopca. To szary prostokąt o wymiarach 120 x 170 cm z motywem samolotów i latających balonów. Produkt tkany jest maszynowo z włókien polipropylenu. Runo dywanu DIAMOND PLANES posiada wysoki, gęsty i bardzo miękki włos. Wykonanie produktu z polipropylenu wpływa na jego wysoki komfort użytkowania. Jest bardzo miły w dotyku, a zarazem trwały w użytkowaniu. Odporny na wszelkie zabrudzenia i mechaniczne odkształcenia, a jego kolory długo zachowają swoją wyrazistość. Jest antystatyczny i hipoalergiczny.
Szczegóły Produktu
| Kolekcje: | DZIECIĘCE |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Dziecięce |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3000 g/m2 |
| Wzór: | Dla chłopca |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wspaniały dziecięcy dywan DIAMOND PLANES do pokoju chłopca. To szary prostokąt o wymiarach 120 x 170 cm z motywem samolotów i latających balonów. Produkt tkany jest maszynowo z włókien polipropylenu. Runo dywanu DIAMOND PLANES posiada wysoki, gęsty i bardzo miękki włos. Wykonanie produktu z polipropylenu wpływa na jego wysoki komfort użytkowania. Jest bardzo miły w dotyku, a zarazem trwały w użytkowaniu. Odporny na wszelkie zabrudzenia i mechaniczne odkształcenia, a jego kolory długo zachowają swoją wyrazistość. Jest antystatyczny i hipoalergiczny.
Szczegóły Produktu
| Kolekcje: | DZIECIĘCE |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Dziecięce |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3000 g/m2 |
| Wzór: | Dla chłopca |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan dziecięcy indigo planes
Nr kat. 100219545
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać





