brodzik kwadratowy schedpol kalait 80x80x3,5 cm cementowy kamień kompozyt 3.3100/ct/st-m2
Nr kat. 100530331
opis produktu
Brodzik kwadratowy Schedpol Kalait 80x80x3,5 cm cementowy kamień kompozyt 3.3100/ct/st-m2 to brodzik kompozytowy, który utrzymany jest w chłodnym i surowym odcieniu cementu. Naturalny wygląd powierzchni potęguje struktura znakomicie imitująca kamień. Trwały, łatwy w pielęgnacji oraz bezpieczny w użytkowaniu model pokrywa powłoka antypoślizgowa oraz antybakteryjna. Termoizolacyjna struktura brodzika kompozytowego zapewnia przyjemne uczucie ciepła pod stopami, a zdolność tłumienia hałasu niweluje dźwięk spadającego strumienia. Powyższy model o wymiarach sięgających 80 cm szerokości, 80 cm głębokości oraz 3.5 cm wysokości zapewnia możliwość docięcia i precyzyjnego dopasowania brodzika do określonych wartości.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja: | Kalait |
|---|---|
| Strona montażu brodzika: | Uniwersalny |
| Możliwość przycięcia brodzika: | Tak |
| Powłoka antypoślizgowa: | Tak |
| Struktura brodzika: | Imitująca kamień |
| Materiał brodzika: | Kompozyt |
| Dostawca: | Schedpol Sp. z o.o. |
| Kolor: | Cementowy |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 3.5 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| W zestawie: |
|
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 6.59 kg |
| Symbol producenta: | 3.3100/CT/ST-M2 |
Schedpol Sp. z o.o. PRZEMYSŁOWA 2 64-400 MIĘDZYCHÓD–BIELSKO POLSKA biuro@schedpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Brodzik kwadratowy Schedpol Kalait 80x80x3,5 cm cementowy kamień kompozyt 3.3100/ct/st-m2 to brodzik kompozytowy, który utrzymany jest w chłodnym i surowym odcieniu cementu. Naturalny wygląd powierzchni potęguje struktura znakomicie imitująca kamień. Trwały, łatwy w pielęgnacji oraz bezpieczny w użytkowaniu model pokrywa powłoka antypoślizgowa oraz antybakteryjna. Termoizolacyjna struktura brodzika kompozytowego zapewnia przyjemne uczucie ciepła pod stopami, a zdolność tłumienia hałasu niweluje dźwięk spadającego strumienia. Powyższy model o wymiarach sięgających 80 cm szerokości, 80 cm głębokości oraz 3.5 cm wysokości zapewnia możliwość docięcia i precyzyjnego dopasowania brodzika do określonych wartości.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja: | Kalait |
|---|---|
| Strona montażu brodzika: | Uniwersalny |
| Możliwość przycięcia brodzika: | Tak |
| Powłoka antypoślizgowa: | Tak |
| Struktura brodzika: | Imitująca kamień |
| Materiał brodzika: | Kompozyt |
| Dostawca: | Schedpol Sp. z o.o. |
| Kolor: | Cementowy |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 3.5 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| W zestawie: |
|
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 6.59 kg |
| Symbol producenta: | 3.3100/CT/ST-M2 |
Schedpol Sp. z o.o. PRZEMYSŁOWA 2 64-400 MIĘDZYCHÓD–BIELSKO POLSKA biuro@schedpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
brodzik kwadratowy schedpol kalait 80x80x3,5 cm cementowy kamień kompozyt 3.3100/ct/st-m2
Nr kat. 100530331
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





