wykładzina pcv bonus 449-04 płytka beżowa 4m
Nr kat. 100193470
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wykładziny PCV BONUS PŁYTKA BEŻOWA przeznaczone są do przestrzeni domowych o niskim natężeniu ruchu. Prezentowany model wykładziny PCV domowej posiada klasyczny wzór kafelków, którae świetnie odnajdą się w tradycyjnych i nowoczesnych aranżacjach. Jasny kolor optycznie powiększa wnętrze, a także rozjaśnia przestrzeń. Wykładzina PCV kafelki wykazuje właściwości izolujące akustykę pomieszczenia, hamujące rozwój bakterii i grzybów, a ponadto posiada antypoślizgową powierzchnię, która sprawdzi się przy systemie ogrzewania podłogowego oraz montażu na płytkach.
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Domowe |
| Opór cieplny: | 0.022 m² K/W |
| Wzór: | Kafelki |
| Dostawca: | Lentex |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Pomieszczenie: |
|
| Grubość całkowita : | 1.3 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.15 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 21-Domowa-niskie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wykładziny PCV BONUS PŁYTKA BEŻOWA przeznaczone są do przestrzeni domowych o niskim natężeniu ruchu. Prezentowany model wykładziny PCV domowej posiada klasyczny wzór kafelków, którae świetnie odnajdą się w tradycyjnych i nowoczesnych aranżacjach. Jasny kolor optycznie powiększa wnętrze, a także rozjaśnia przestrzeń. Wykładzina PCV kafelki wykazuje właściwości izolujące akustykę pomieszczenia, hamujące rozwój bakterii i grzybów, a ponadto posiada antypoślizgową powierzchnię, która sprawdzi się przy systemie ogrzewania podłogowego oraz montażu na płytkach.
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Domowe |
| Opór cieplny: | 0.022 m² K/W |
| Wzór: | Kafelki |
| Dostawca: | Lentex |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Pomieszczenie: |
|
| Grubość całkowita : | 1.3 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.15 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 21-Domowa-niskie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina pcv bonus 449-04 płytka beżowa 4m
Nr kat. 100193470
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.






