biurko z regałem cosmo białe
Nr kat. 100599647
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Cokół |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 143 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Cokół |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 143 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko z regałem cosmo białe
Nr kat. 100599647
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












