biurko tadeusz 1d1s t-19 dąb stuletni
Nr kat. 100577356
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb stuletni |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 118 cm |
| Wysokość: | 78 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor frontu: | Dąb stuletni |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb stuletni |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb stuletni |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 118 cm |
| Wysokość: | 78 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor frontu: | Dąb stuletni |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb stuletni |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko tadeusz 1d1s t-19 dąb stuletni
Nr kat. 100577356
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






