biurko rex 60 grafitowy / dąb artisan
Nr kat. 100575667
opis produktu
Biurko Rex 60 grafitowe / dąb artisan to nowoczesna propozycja dla osób, które cenią połączenie estetyki z praktycznymi rozwiązaniami. Jego prosta forma doskonale wpisuje się zarówno w aranżację pokoju młodzieżowego, jak i biura. Model z przestronnym, prostokątnym blatem o wymiarach 160 x 70 cm zapewnia komfortową powierzchnię do nauki lub pracy, nadstawka w formie półki idealnie sprawdza się jako miejsce na monitor oraz głośniki, pomagając utrzymać porządek. Biurko wyposażone jest w otwartą półkę znajdującą się pod blatem, wydzieloną przestrzeń na komputer stacjonarny, praktyczną szufladę oraz zamykaną szafkę. Solidnie wykonane z trwałych materiałów oferuje wysoką estetykę oraz odporność na mechaniczne uszkodzenia, zestawienie grafitu z dekorem dąb artisan nadaje mu elegancki, nowoczesny charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 70 cm |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Dopuszczalne obciążenie: | 20 kg |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 91.5 cm |
| Głębokość: | 70 cm |
| Kolor frontu: | Grafit |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Biurko Rex 60 grafitowe / dąb artisan to nowoczesna propozycja dla osób, które cenią połączenie estetyki z praktycznymi rozwiązaniami. Jego prosta forma doskonale wpisuje się zarówno w aranżację pokoju młodzieżowego, jak i biura. Model z przestronnym, prostokątnym blatem o wymiarach 160 x 70 cm zapewnia komfortową powierzchnię do nauki lub pracy, nadstawka w formie półki idealnie sprawdza się jako miejsce na monitor oraz głośniki, pomagając utrzymać porządek. Biurko wyposażone jest w otwartą półkę znajdującą się pod blatem, wydzieloną przestrzeń na komputer stacjonarny, praktyczną szufladę oraz zamykaną szafkę. Solidnie wykonane z trwałych materiałów oferuje wysoką estetykę oraz odporność na mechaniczne uszkodzenia, zestawienie grafitu z dekorem dąb artisan nadaje mu elegancki, nowoczesny charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 70 cm |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Dopuszczalne obciążenie: | 20 kg |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 91.5 cm |
| Głębokość: | 70 cm |
| Kolor frontu: | Grafit |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko rex 60 grafitowy / dąb artisan
Nr kat. 100575667
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








