biurko plus dąb artisan
Nr kat. 100375937
opis produktu
Biurko Plus Dąb Artisan to połączenie nowoczesnego stylu i funkcjonalności, stanowiące doskonałą propozycję dla osób ceniących minimalistyczny, współczesny design. Prosty, ponadczasowy kształt mebla podkreśla jego uniwersalny charakter, idealnie wpisując się zarówno w wystrój pokoju młodzieżowego, jak i biura lub gabinetu, prostokątny blat o wymiarach 120 x 50 cm zapewnia wygodną przestrzeń do nauki i pracy. Biurko wykonane z trwałej płyty laminowanej gwarantuje wysoką estetykę oraz odporność na codzienne użytkowanie, jego wykończenie w ciepłym odcieniu dębu artisan nadaje wnętrzu przytulny i elegancki wygląd.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Kolor stelażu: | Dąb artisan |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Dąb artisan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Biurko Plus Dąb Artisan to połączenie nowoczesnego stylu i funkcjonalności, stanowiące doskonałą propozycję dla osób ceniących minimalistyczny, współczesny design. Prosty, ponadczasowy kształt mebla podkreśla jego uniwersalny charakter, idealnie wpisując się zarówno w wystrój pokoju młodzieżowego, jak i biura lub gabinetu, prostokątny blat o wymiarach 120 x 50 cm zapewnia wygodną przestrzeń do nauki i pracy. Biurko wykonane z trwałej płyty laminowanej gwarantuje wysoką estetykę oraz odporność na codzienne użytkowanie, jego wykończenie w ciepłym odcieniu dębu artisan nadaje wnętrzu przytulny i elegancki wygląd.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Kolor stelażu: | Dąb artisan |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Dąb artisan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko plus dąb artisan
Nr kat. 100375937
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




