biurko paco 3 beton / biały mat
Nr kat. 100349206
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurka |
|---|---|
| Kolor: | Betonowe |
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 125 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor frontu: | Beton |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Beton / biały mat |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurka |
|---|---|
| Kolor: | Betonowe |
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 125 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor frontu: | Beton |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Beton / biały mat |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko paco 3 beton / biały mat
Nr kat. 100349206
Wybrane dla Ciebie




