biurko open 60 3s biały
Nr kat. 100575666
opis produktu
Biurko Open 60 3s białe to mebel, który łączy współczesny wygląd z wygodą codziennego użytkowania. Jego minimalistyczna forma oraz proste linie świetnie wpisują się w aranżację pokoju młodzieżowego lub biura. Model z przestronnym, prostokątnym blatem o wymiarach 120 x 50 cm zapewnia komfortowe miejsce do nauki lub pracy, wyposażony w trzy praktyczne szuflady umożliwia przechowywanie dokumentów, przyborów biurowych oraz drobnych akcesoriów. Solidne wykonanie biurka z trwałych materiałów gwarantuje jego stabilność i wytrzymałość, jednolite, białe wykończenie nadaje całości nowoczesny charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Dopuszczalne obciążenie: | 35 kg |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 74.2 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Biurko Open 60 3s białe to mebel, który łączy współczesny wygląd z wygodą codziennego użytkowania. Jego minimalistyczna forma oraz proste linie świetnie wpisują się w aranżację pokoju młodzieżowego lub biura. Model z przestronnym, prostokątnym blatem o wymiarach 120 x 50 cm zapewnia komfortowe miejsce do nauki lub pracy, wyposażony w trzy praktyczne szuflady umożliwia przechowywanie dokumentów, przyborów biurowych oraz drobnych akcesoriów. Solidne wykonanie biurka z trwałych materiałów gwarantuje jego stabilność i wytrzymałość, jednolite, białe wykończenie nadaje całości nowoczesny charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Dopuszczalne obciążenie: | 35 kg |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 74.2 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko open 60 3s biały
Nr kat. 100575666
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












