biurko neptun czarny mat / dąb
Nr kat. 100607514
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 110 cm |
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dziki dąb |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 77.1 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 110 cm |
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dziki dąb |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 77.1 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko neptun czarny mat / dąb
Nr kat. 100607514
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie















