biurko narvik b1 dąb sonoma / czarny
Nr kat. 100622041
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| System meblowy: | Narvik |
| Rodzaj stelażu: | Stelaż |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 64 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Głębokość: | 64 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| System meblowy: | Narvik |
| Rodzaj stelażu: | Stelaż |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 64 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Głębokość: | 64 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko narvik b1 dąb sonoma / czarny
Nr kat. 100622041
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





