biurko narożne dany kaszmir
Nr kat. 100599673
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Kolor: | Kaszmir |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Kolor: | Kaszmir |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko narożne dany kaszmir
Nr kat. 100599673
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










