biurko miso dąb artisan / biały
Nr kat. 100622017
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Cokół |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 144 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 144 cm |
| Wysokość: | 142 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor frontu: | Dąb artisan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Cokół |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 144 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 144 cm |
| Wysokość: | 142 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor frontu: | Dąb artisan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko miso dąb artisan / biały
Nr kat. 100622017











