biurko mezo b1 120 wielobarwne
Nr kat. 100621997
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| System meblowy: | Mezo |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 39 cm |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor frontu: | Dąb wotan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| System meblowy: | Mezo |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 39 cm |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor frontu: | Dąb wotan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko mezo b1 120 wielobarwne
Nr kat. 100621997
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





